Świat oczami Dziecka. Spotkania z Historią Polski.

Husaria Rzeczypospolitej to pierwszy odcinek projektu Świat oczami dziecka. Projektu współfinansowanego w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.Spotkania z historią Polski. 

Lekcję przygotowaliśmy wspólnie z mgr Przemkiem Pyszem, nauczycielem w Polonijnej Szkole im. Gen. Stanisława Maczka w Brabancji Północnej, przy fundacji ProPolonia, reprezentowanej przez mgr Jolę Gołkę.

 

Husaria Rzeczypospolitej to pierwszy odcinek projektu Świat oczami dziecka. Spotkania z historią Polski. Projektu współfinansowanego w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.

Lekcję przygotowaliśmy wspólnie z mgr Przemkiem Pyszem, nauczycielem w Polonijnej Szkole im. gen. Stanisława Maczka w Brabancji Północnej, przy fundacji ProPolonia, reprezentowanej przez mgr Jolę Gołkę.

Jeden komentarz do “Świat oczami Dziecka. Spotkania z Historią Polski.”

  1. Pewnie nie wszystko Ci młodzi ludkowie zrozumieli ale Super.Wlasnie tak pokazywać i mówić że jesteśmy Silnymi mądrymi ludźmi.u to ze mieszkamy poza granicami Naszego Kraju to nie znaczy że jesteśmy gorsi albo goupsi i nadajemy sie tylko do fizycznej pracy.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d